مجموعه عسل بان شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش عسل طبیعی عمده

آنچه در این مقاله میخوانید.....

انواع عسل طبیعی را بشناسیمعسلهای طبیعی تک گل یا داروییعسلهای طبیعی چهل گیاه یا چند گیاه
خریداران عمده عسل طبیعی

خریداران عمده عسل طبیعی ، گروههای زیادی را شامل می شود ، از جمله تجار و کارخانجات بسته بندی ، کسبه ، خرید برای صادرات ، کارخانجات مواد غذایی و عطاری ها و اطباء سنتی و حتی خانواده هایی که مصرف بالای عسل دارند و … که می توانند متقاضی عمده عسل طبیعی ، باشند . همه این گروههای مصرف کننده عسل طبیعی می توانند با ارتباط گیری با مجموعه « بازرگانی فدک » ، عسل مورد نیاز خود را تامین کنند.

عسل مورد نیاز شما ، از هر نقطه کشور و به هر مقداری که باشد ، ذر اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد . برای دریافت قیمت ، خریداران عمده عسل طبیعی ، با ما در تماس باشند.

انواع عسل طبیعی را بشناسیم

خریداران عمده عسل طبیعی

شاید تا چند سال پیش در مورد این ماده شگفت انگیز خلقت ، فقط یک کلمه به کار برده می شد ، بدون اضافه کردن کلمه ای دیگر و فقط گفته می شد « عسل » ولی امروزه وقتی به بازار می روید ، با اسمهای مختلفی از عسل روبرو می شوید ، که لازم است خریداران عمده عسل طبیعی ،سطح معلومات خود را در این زمینه ، افزایش دهند. در این نوشتار بر آنیم که کمی در مورد انواع عسل صحبت کنیم. عسلهای طبیعی به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

  • عسلهای چهل گیاه یا چند گیاه
  • عسلهای تک گل

عسلهای طبیعی تک گل یا دارویی

خریداران عمده عسل طبیعی

عسلهای طبیعی تک گل: اگر پوشش گیاهی منطقه ای که کندوی زنبور در آنجا می باشد ، غالبا یک نوع گیاه باشد ، زنبور اکثرا از آن گیاه ، شهد و گرده گیری می کند و لذا عسلی که تولید می کند نیز ، بسیاری از خواص آن گیاه را دارا می باشد . و به این عسل اسم آن گیاه و گل غالب منطقه داده می شود.

  • مثل عسل بابونه
  • عسل کنار ( سدر )
  • عسل یونجه
  • عسل گون
  • عسل آویشن
  • عسل ریحان
  • عسل سیاه دانه ،
  • عسل اقاقیا و …

خریداران عمده عسل طبیعی

البته باید توجه داشت با اینکه زنبور به گلها و استفاده از شهد آنها وفاداری نشان می دهد ولی اینگونه نیست که اصلا از گل و گیاهان دیگر استفاده نکند و لذا معمولا اگر ۵۰ درصد یا بیشتر ( حتی ممکن است در بعضی مناطق به ۸۰ درصد هم برسد ) از شهد و گرده ای که زنبور  جمع آوری می کند ، از یک گل و گیاه خاصی باشد به آن عسل ، اسم آن گل یا گیاه ، داده می شود و غالبا مصرف دارویی و درمانی نیز دارد.

باید گفت : طبق تحقیقاتی که در مورد انواع عسلهای طبیعی صورت گرفته ، هر کدام از این عسلهای تک گل ، علاوه بر خواص عمومی عسل ، دارای خاصیت و ویژگی خاصی می باشند و در آن خواص باهم متفاوت می باشند . و مصرف کننده عسل می تواند ، به تناسب نیازی که دارد ، عسل مورد نظر خود را انتخاب کند.

عسلهای طبیعی چهل گیاه یا چند گیاه

خریداران عمده عسل طبیعی

عسلهای طبیعی چهل گیاه یا چند گیاه ، عسلی را می گویند که ، زنبور از گیاهان و گلهای متفاوتی تغذیه کرده و شهد و گرده ی خود را از آنها تامین کرده است و این طور نیست که بتوان گفت : زنبورهای این کندوها ،۵۰ درصد یا بیشتر ، شهد و گرده خود را از یک گل و گیاه خاصی تهیه کرده اند.

این نوع عسل ، دارای خواص عمومی بسیاری برای بدن می باشد و برای مداوای بسیاری از بیماریها ، به این نوع عسل سفارش می شود.

ترکیب شدن این معجون شگفت آور با بعضی دیگر از مواد طبیعی ، خواص اعجاب انگیزی را ، ایجاد می کند ، که ممکن است بسیاری از داروهای شیمیایی هم ، این اثر را نداشته باشند.

مجید فتحی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید فتحی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129281323

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majid.fathipour409490@gmail.com

مجموعه عسل بان شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید