صادرات عسل به روسیه

عسل صادراتی

صادرات عسل به روسیه از طریق شرکت های بازرگانی معتبر به صورت گسترده ای انجام می گیرد.عسل طبیعی و خالص ایران مشتریان زیادی در بازارهای بین المللی دارد.

ایران به دلیل شرایط آب و هوایی و محیطی بکر و منحصر به فرد در تولید انواع عسل بسیار معروف است.

عسل های خالص تولید شده در کوهستان ها و دشت های ایران در دنیا، طرفداران زیادی دارد.

صادرات عسل

این عسل به دلیل داشتن طعم و مزه ای منحصر به فرد توانسته است افراد بسیاری را به سوی خود جذب نماید.

از اینرو محصولاتی برای صادرات انتخاب می شوند که خالص باشند و بعد از آن در بسته بندی های شکیل و جذاب قرار می گیرند تا بتوانند مورد توجه مشتریان خارجی باشند.

البته علاوه بر عسل های طبیعی، عسل های صنعتی تولید شده در کشور نیز از سوی این کشورها برای صادرات و خرید انتخاب می شوند.

صادرات عسل

صادرات عسل به روسیه

طرفداران عسل ایرانی در همه کشورهای اروپایی و عربی بسیارند.بسته بندی های شیشه ای بسیار زیبا برای این محصولات صادراتی انتخاب می شود.

صادرات عسل ایران برای کشور ارزآوری بالایی دارد و می تواند در رونق اقتصادی بازار و سود آوری تولیدکنندگان عسل، بسیار مورد توجه باشد.

روسیه در کنار کشورهایی همچون ترکیه، امارات، عراق، آذربایجان و… خواستار عسل خالص و ناب ایرانی است و صادرات عسل با حجم گسترده ای به این کشور صورت می گیرد.

صادرات عسل

قیمت عسل صادراتی

قیمت های محصولات صادراتی با توجه به نوسانات بازار ارز، متغیر می باشد و گمرک ایران می تواند هزینه های حمل و نقل و جابجایی را تغییر دهد و بدین صورت قیمت محصول صادراتی افزایش یا کاهش می یابد.

نوع عسل و همچنین بسته بندی آن نیز می تواند در قیمت گذاری تاثیرگذار باشد.

علاقه مندان به عسل ایرانی با برقراری ارتباط از طریق شرکت های بازرگانی فعال در حوزه عسل می توانند سفارشات خود را ثبت نمایند و از لیست قیمت ها مطلع شوند.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.