مجموعه عسل بان شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عسل کنار به صورت عمده

آنچه در این مقاله میخوانید.....

مرکز فروش عسل کنار به صورت عمدهخرید اینترنتی عسل کنار در ایرانشرکت های خرید عسلبازار عسل تهرانخرید عسل ارگانیکپرولین در عسل کنار چقدر باشد؟پرولین چیست ؟نقش پرولین در گیاهان چیست ؟ارتباط آزمایش پرولین و کیفیت عسل چیست ؟مقدار قابل قبول پرولین در عسل چقدر است ؟راه های فروش عسل

در درمان امراض به صورت طبیعی عسل کنار تأثیر ویژه ای بر روی درمان زخم های داخلی مخصوصا معده و روده دارد. همین امر باعث شده است تا فروش عسل کنار در حوزه طب سنتی افزایش چشم گیری داشته باشد.

عسل کنار یا عسل سدر یکی از پر خاصیت تیرن عسل ها در زمینه درمان امراض به صورت طبیعی می باشد.

در گذشته از این عسل برای درمان زخم های درونی بدن به کار گرفته می شده است.

این نوع عسل توانایی و مقاومت دستگاه گوارش را افزایش می دهد.

فروش عسل کنار

مرکز فروش عسل کنار به صورت عمده

عسل کنار دارای خواص بسیار زیادی است که برخی از آن ها عبارت اند از:

 • تقویت کننده موی سر
 • تقویت کننده قوای جنسی
 • تقویت کننده اعصاب
 • مناسب برای کمر درد
 • مناسب برای رفع کم خونی
 • تقویت کننده قوای جسمی

فروش عسل کنار

مرکز فروش عسل کنار یکی از معتبر ترین نمایندگی های فروش عسل کنار می باشد که در زمینه خرید و فروش و صادرات انواع عسل فعالیت می کند.

این مجموعه با هدف فروش عمده عسل سعی دارد تا نیاز کشور های خارجی و همچنین کشور خودمان به عسل را فراهم کند.

لذا چنانچه از خریداران عمده عسل می باشید و یا تأمین کننده عسل شهرتان هستید، هم اکنون می توانید با این نمایندگی تماس حاصل فرمائید.

 

خرید اینترنتی عسل کنار در ایران

خرید اینترنتی عسل و یا به اصطلاح خرید آنلاین عسل یکی از راه های پیشرفته و امروزی برای خرید و فروش عسل می باشد.

فروش عسل کنار

خرید اینترنتی عسل مزایایی نسبت به دیگر روش های خرید دارد که عبارت اند از:

 • صرفه جویی در هزینه
 • صرفه جویی در زمان
 • مشاهده لیست محصولات به آسانی
 • تماس با فروشنده در هر کجای دنیا
 • امکان تست اولیه محصول (نمونه آزمایشی)

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ضمن سرعت بخشیدن به کار ها، تاجران موفق از راه اینترنت معاملات خود را انجام می دهند.

یک تاجر موفق هیچ وقت زمان خود را بیهوده تلف نمی کند که با خرید اینترنتی می تواند مقدار زیادی از این زمان را برای خود حفظ کرده باشد.

لذا اگر از خریداران عمده عسل می باشید، سریعاً با این نمایندگی تماس حاصل فرمائید.

فروش عسل کنار

شرکت های خرید عسل

شرکت های خرید عسل ، معمولا به دنبال تولید کنندگان و تامین کنندگان مطمئن و با انصاف و پاسخگو هستند ، تا با خیالی آسوده بتوانند عقد قرار داد کنند .

مجموعه عسل توبیک یکی از مجموعه های بزرگ و مرجع برای خرید و فروش عمده عسل می باشد . این مجموعه با استفاده از افراد و زنبورداران متخصص و متعهد ، می تواند تا نیاز شرکت های خرید عسل را برآورده سازد ، رمز موفقیت این مجموعه در :

 • سرعت پاسخگویی به مشتری عسل
 • دسترس بودن ما برای شرکت خریدار عسل
 • تامین حجم بالای سفارشات
 • کیفیت بالا
 • تنوع محصولات عسلی
 • تامین انواع عسل های طبیعی جهت خریدار عسل برای صادرات
 • قیمت مناسب
 • ارسال به سراسر کشور
 • تامین عسل تغذیه ای ( نیمه طبیعی ) برای خریدار عسل شکری
 • ارائه برگه آزمایش

است .

فروش عسل کنار

بازار عسل تهران

در بازار عسل تهران ، فروشندگان عسل زیادی را می توان یافت اما این به این معنا نیست که تهران بزرگنرین مرکز تولید عسل باشد ، ولی تهران در زمینه تجاری به عنوان قطب تجاری ایران محسوب می شود .

اما خریداران عسل در تهران در بازار عسل تهران باید به کدام مغازه فروشی عسل مراجعه کنند؟بهترین مغازه فروشی عسل را در کجای بازار عسل می توان یافت؟ بهترین عسل فروشی جایی است که مشتری عسل با :

 • تنوع بالای عسل
 •  تنوع قیمت عسل
 • کیفیت بالا
 • توانایی تامین در حجم بالا

مواجه شود ، که به نظر ما این مشتری عسل با بهترین عسل فروشی تهران آشنا شده ، که باید مشتری عسل نهایت استفاده را از این مغازه عسل فروشی ببرد.

فروش عسل کنار

ولی یافتن عسل فروشی با این خصوصیات که مورد پسند مشتری باشد در بازار عسل سخت است و این کار نیاز به صرف وقت زیاد دارد، که در اکثر موارد باعث سردرگمی مشتری عسل می شود ، زیرا فروشندگان عسل در بازار تهران غالبا کیفیت عسل هایشان در سطح هم است و مشتری عسل در طول مدت گشتن به دنبال عسل خود تنها از یک مغازه به مغازه ی دیگری رفت و آمد کرده.

به همین دلیل است که مجموعه بازرگانی ما به شما برای خرید عسل طبیعی و تغذیه ای ، گشت و گذار در بازار عسل اینترنتی را پیشنهاد می دهد ، زیرا شما خریدار عسل در تهران که به دنبال بازار عسل فروشان تهران هستید ، می خواهید وقتی به دنبال عسل می گردید با تنوع بسیار این محصول مواجه شوید ، که این امر در بازار عسل اینترنتی به وفور یافت می شود و بیشتر فروشندگان عسل در این عرصه عسل های مرغوب و با تنوع بالایی را به دست مستری عسل می رسانند.

فروش عسل کنار

خرید عسل ارگانیک

عسل طبیعی به دو بخش

 • ارگانیک
 • غیر ارگانیک

تقسیم می شود .

ممکن است برای برخی از مشتریان عسل سوال شود که فرق عسل ارگانیک و عسل طبیعی در چیست و چه تفاوتی دارند؟

عسل ارگانیک چه نوع عسلی است؟

برای پاسخ به این سوال میتوان گفت که عسل ارگانیک ،عسلی است که زنبوردار برای به عمل آوردن آن از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نکرده باشد و حتی از آفت کش ها و سمپاشی های مزارع به دور باشد. پس از عواملی که در ارگانیک بودن عسل نقش مهمی دارد محل نگه داری زنبور عسل است،محل نگهداری زنبور ها باید در مکان های کوهستانی و یا مکان هایی باشد که دور از سمپاشی مزارع  هستند .

فروش عسل کنار

در کشور های مختلف صادر کردن گواهی نامه ارگانیک برای هر محصول خوراکی ، دارای قواعد خاصی است که ممکن است در برخی از ملاک ها با یکدیگر متفاوت باشند ، که در حال حاضر ملاک ارگانیک بودن عسل طبیعی ، مطابقت عسل ، با استاندارد های ایالت متحده است ، که موارد آن را در چند خط بالا بیان کردیم.

خریداران عسل ارگانیک در هنگام خرید باید توجه داشته باشند که تولید عسل ارگانیک وطبیعی همانند دیگر عسل ها نیست ، تعداد تولید این عسل محدود است. به همین دلیل زنبورداران کمی می توانند آن را تولید کنند و هر زنبور داری قادر به تولید آن نیست. ولی جای نگرانی نیست زیرا عسل که تازه برداشت می شود و حرارت ندیده است یعنی همان عسل خام تقریبا همان خواص عسل ارگارنیک را دارا است ومی تواند همان خواص دارویی را هم دارا باشد ، البته برای کسانی که دسترسی به عسل ارگانیک و هم عسل خام را دارند ، خرید عسل ارگانیک مقدم بر عسل خام است در صورتی که قیمت مناسب هم داشته باشد.

فروش عسل کنار

پرولین در عسل کنار چقدر باشد؟

امروزه به علت افزایش جمعیت در جهان و عوامل دیگر ، در مناطق زیادی تامین غذا با مشکلات و معضلات عدیده همراه است . در این شرایط می توان با گنجاندن عسل طبیعی در سبد مصرفی و سبد غذایی خانوارها ، با بسیاری از مشکلات ناشی از سوء تغذیه ، روبرو نشد زیرا عسل ، این معجزه خلقت خداوند تبارک و تعالی ، معجونی است که دارای اکثر مواد مورد نیاز بدن انسان ، می باشد .

و بعضی از مردم به بهانه عدم دسترسی به عسل طبیعی خودشان را از این موهبت الهی محروم کرده اند ، در حالی که امروزه روش های علمی فراوانی برای تشخیص سلامت این معجون معجزه آسا وجود دارد و تولید کنندگان و زنبورداران متعددی در کشور وجود دارند که مبادرت به تولید عسل طبیعی می کنند و تجار و مکان های فروش این عسل طبیعی نیز در کشور فراوان می باشد .

فروش عسل کنار

پرولین چیست ؟

یکی از شاخصه های مهم در تعین کیفیت عسل طبیعی و همچنین یکی از شاخصه های مهم در تعین قیمت عسل ، ماده ای است به نام پرولین ( Proline ) .

پرولین در حقیقت اسید آمینه اصلی عسل می باشد ، و جزء پارامتر های مهم کیفی عسل می باشد مثل نسبت قند فروکتوز به گلوکز . در حدود ۵۰ تا ۸۵ درصد اسید آمینه های عسل را ، پرولین تشکیل می دهد . پرولین یک آنتی اکسیدان بوده و کمبود آن در بدن موجب اختلال در ساخت کلاژن تاندون ، دندان و استخوان می گردد .

با توجه به استاندارد بین المللی ( Codex alimentarius ) ، مقدار پرولین و آزمون پرولین ، دومین پارامتر کیفی عسل می باشد .

کسانی که در تجارت عمده عسل کار می کنند می دانند که یکی از پارامترهای تاثیر گذار در قیمت عسل کنار و اصولا هر عسلی ، همین مقدار پرولین موجود در عسل می باشد .

فروش عسل کنار

نقش پرولین در گیاهان چیست ؟

پرولین که نوعی آمینو اسید می باشد ، در گیاهان به وفور یافت می شود و باعث رشد بهتر گیاهان شده و همچنین باعث افزایش مقاومت گیاهان در مقابل تغییرات ناگهانی می باشد .

فروش عسل کنار

ارتباط آزمایش پرولین و کیفیت عسل چیست ؟

علت اهمیت داشتن آزمون پرولین در این است که این پارامتر مشخص کننده سطح کیفیت عسل است ، هر چقدر که این شاخصه در عسلی فراوان و بیشتر باشد ، نشانه مرغوبیت بیشتر آن عسل می باشد و اگر مقدار این اسید آمینه در عسلی کم باشد نشانه :

 • کیفیت پایین عسل
 • و نشانه این است که شهد کافی برای تغذیه ی زنبور عسل وجود نداشته
 • و همچنین می تواند نشانه این باشد که زنبوردار به زنبور تغذیه ی دستی داده است و زنبور از شکر هم تغذیه کرده است .

در بعضی از تحقیقات آمده است که رابطه ی پرولین و رطوبت در عسل ، عکس می باشد ، یعنی هر چه رطوبت بیشتر شده ، مقدار پرولین موجود در عسل پایین تر بوده و هر چه رطوبت عسل کمتر بوده ، مقدار پرولین در عسل زیاد تر بوده است .

مقدار قابل قبول پرولین در عسل چقدر است ؟

یکی از مطالب قابل توجه در مورد پرولین عسل این است که بدانیم ، میزان پرولین عسل ، می تواند ملاک دو عامل باشد :

 1. ملاک رسیدن عسل و یا نارس بودن عسل : اگر پرولین پایین باشد می تواند به علت نارس بودن عسل باشد ولی اگر پرولین بالا باشد ، نشان دهنده ی رسیده بودن عسل می باشد .
 2. ملاک طبیعی و تغذیه ای بودن عسل : میزان پرولین اگر پایین باشد ، می تواند به علت تغذیه زنبور از شکر هم باشد .

حداقل میزان قابل قبول پرولین در عسل ها ، که ملاک برای آزمایشگاه های تخصصی عسل در ایران است ، ۱۸۰ میلی گرم در یک کیلو گرم است .

البته تذکر این نکته خالی از لطف نیست ک میزان پرولین ، در عسل های مختلف می تواند تفاوت زیادی داشته باشد و میزان پرولین بستگی به نوع عسل هم دارد ، البته همانطور که گفته شد ، حداقل میزان پرولین قابل قبول در آزمایشگاه های مواد غذایی برای عسل ، ۱۸۰ میلی گرم در یک کیلو گرم عسل می باشد .

فروش عسل کنار

راه های فروش عسل

راه های فروش عسل چندان فرقی با روش های فروش کالا های دیگر ندارد و در این محصول ، فروشنده عسل بیشتر تمرکزش باید بر جلب توجه مشتری باشد.

برای رسیدن به این هدف که جذب مشتری عسل است ، باید فروشندگان عسل در بازار عسل به چند امر توجه داشته باشند:

 1. باید محصول عسل مطابق میل مشتری عسل باشد ، بدین معنا که اگر مشتری عسل ، عسلی با ساکارز زیر ۳ درصد می خواهد به دنبال تامین آن عسل باشد.
 2. توجه داشتن به کیفیت محصول عسل ، پس ، از خرید و فروش هر نوع عسل موجود در بازار عسل خودداری کنند تا ضربه ای به برند و موقعیت خود نزنند.
 3. گاهی اوقات وجود نظم و با برنامه بودن در پاسخگویی برای مشتری اهمیت بسیاری دارد مثلا اگر مشتری عسل یک تاجر بزرگ عسل بود ، داشتن نظم در پاسخگویی ، بسیار برای این شخص مهم است، زیرا برای اطلاع داشتن از خصوصیات محصول خریداری شده باید با فروشنده عسل در ارتباط باشند. متاسفانه بسیاری از فروشندگان عمده عسل و همچنین فروشندگان خرده عسل با توجه نداشتن به همین امر مهم ، مشتریان زیادی را از دست می دهند.
 4. قیمت متناسب با بازار فروش عسل ، می تواند فروش عسل را تا چند برابر افزایش دهد فروش متناسب یعنی قیمت اعلامی نه خیلی بالا تر از معمول و متعارف عسل در بازار باشد و نه خیلی پایین تر ، چون اگر قیمت عسل خیلی بالاتر از بازار عسل شد، فروش عسل کمتر می شود، و اگر خیلی پایین تر از قیمت واقعی شد باید در کیفیت و جنس عسل شک کرد و با احتیاط اقدام به خرید عمده عسل کرد و اگر مشتری عسل ، شخص حرفه ای باشد به عدم مهارت فروشنده در این عرصه پی می برد.

 

مجید فتحی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید فتحی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129281323

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majid.fathipour409490@gmail.com

مجموعه عسل بان شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید