مدت ها است که متخصصان پزشکی در رابطه با خواص انواع عسل ها بر روی انسان در حال تحقیق هستند. عسل دارای ترکیبات بسیار زیادی است که برای سلامتی انسان ضروری می باشد. فروش عسل کنار نیز به تازگی پر رونق شده و مردم به خواص این نوع عسل درحال پی بردن هستند.

هر نوع عسل دارای خواص و ارزش های غذایی متفاوتی می باشد. به عنوان مثال یک نوع عسل دارای ویتامین ث بیشتر و یک عسل دارای ویتامین ث کمتری است. همچنین در رابطه با خاصیت آنتی اکسیدانی نیز این موضوع بر قرار است.
گفته می شود، عسل های تیره تر دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بیشتری هستند.

فروش عسل کنار

مرکز فروش عسل کنار در تهران

یکی از خصوصیات شهر های بزرگ، میزان حد مصرف بیشتر محصولات نسبت به شهر های کوچک تر است. به عنوان مثال تهران را در نظر بگیرید.

تهران یکی از شهر های بزرگ جهان با جمعیت زیادی است. طبق آمار اخیر، سرانه مصرف عسل کشور ۹۰۰ گرم است که حجم زیادی از آن به شهر های بزرگ ایران همچون تهران، اصفهان و مشهد اختصاص می یابد.

نمایندگی فروش عسل در تهران یک نمایندگی آنلاین بوده که بر روی فروش عمده عسل تمرکز دارد.

این مجموعه یکی از بزرگ ترین مراکز در خصوص خرید و فروش عسل کنار می باشد که در حال حاضر انواع عسل در انواع بسته بندی ها را عرضه می کند.

این مرکز ارتباط مستقیمی با تولید کنندگان عسل داشته و تمرکز آن بر روی فروش عمده عسل می باشد.

فروش عسل کنار

ویژگی ها و فواید عسل کنار

عسل کنار که برخی آن را با نام عسل سدر نیز می شناسند، یک نوع عسل متفاوت با شیرینی زیاد بوده که روغن گون در آن موجود می باشد.

عسل کنار غلیظ تر از دیگر عسل ها است. این عسل بویی مطبوع داشته که شباهت زیادی به بوی درخت سدر دارد.

عسل های سدر یا عسل کنار خود نیز ممکن است طعم متفاوتی داشته باشند. اما تقریباً مزه و بوی آن ها بسیار نزدیک به هم می باشد.

عسل گون دارای خواص بسیار زیادی است که برخی از آن ها عبارت اند از:

  • درمان بیماری های معده
  • مقوی و انرژی زا
  • تقویت قوای جنسی

فروش عسل کنار

هر عسلی با توجه به گیاهی که بخش عمده ای از آن را تشکیل دهد نام گذاری می شود. به عنوان مثال عسل گون عسلی است که بیشتر گل های آن منطقه از نوع گون باشند. در نتیجه عسلی که در آن ناحیه تهیه می شود، عسل گون نام می گیرد.

عسل مرکبات عسلی است که در باغ مرکبات کندوهایی وجود داشته و عسل به وجود آمده از آن منطقه را عسل مرکبات گویند. و به این ترتیب هر عسل نام گذاری می شود.