مرکز خرید عسل تغذیه ای ایران

مرکز خرید عسل تغذیه ای

قیمت مناسب و پایین تر عسل تغذیه ای در مقایسه با انواع عسل های طبیعی ، سبب شده که این نوع از عسل مشتریان زیادی داشته باشد . مجموعه بازرگانی ما ، افتخار دارد به عنوان یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش انواع عسل در سراسر کشور ، مرکز خرید عسل تغذیه ای ایران در بازار عسل نیز باشد .

مرکز خرید عسل تغذیه ای

تغذیه زنبور

در یک تقسیم کلی تغذیه زنبور ، می توان گفت که ۴ نوع تغذیه برای زنبور عسل داریم :

  1. تغذیه تحریکی ملکه
  2. تغذیه زمستانه یا پاییزه
  3. تغذیه بهاره
  4. تغذیه جهت مصرف دارو

مرکز خرید عسل تغذیه ای

و اما تغذیه تحریکی ملکه : این نوع تغذیه برای تحریک ملکه برای تخم گذاری صورت می گیرد.

تغذیه زمستانه یا پاییزه : این تغذیه بعد از برداشت عسل از کندو می باشد ، برای زمستان گذرانی زنبورها هست و با شربت غلیط یک واحد آب و دو واحد شکر تغذیه صورت می گیرد .

تغذیه بهاره : این نوع تغذیه از اواخر زمستان و اوایل بهار آغاز می شود . در اول بهار با اینکه گرده در طبیعت وجود دارد ولی شهد کم می باشد ، برای تحریم ملکه به تخم گذاری ، از تغذیه دستی که از یک واحد و یک واحد شکر درست شده استفاده می کنند .

تغذیه جهت مصرف دارو : برای درمان و یا پیشگیری از بیماری زنبورهای عسل ، گاهی زنبوردار مجبور به استفاده از داروهایی می شود ، معمولا این داروها را به همراه تغذیه شربت شکر و کیک به زنبور می رسانند .

مرکز خرید عسل تغذیه ای

قیمت عسل تغذیه ای

به طور کلی باید گفت قیمت عسل تغذیه ای به مولفه هایی مربوط می شود و با توجه به آنها قابل تغییر می باشد . آن پارامترها عبارتند از :

  • فصل خرید عسل
  • فراوانی عسل
  • مقدار خرید عسل

یکی از آن پارامترها ، فصل خرید عسل تغذیه ای است ، که طبیعتا اگر خرید شما در فصل برداشت عسل که معمولا اواخر شهریور است ، باشد ، قیمت پایین تر خواهد بود .

و دیگری فراوانی و یا کمبود عسل تغذیه ای ، که آب و هوا و پاکیزگی یا غبار آلود بودن هوا می تواند تاثیر در مقدار و فراوانی این محصول داشته باشد.

و عامل دیگری که تعیین کننده قیمت می تواند باشد ، مقدار خرید شما می باشد ، که اگر به تناژ و مقدار زیاد باشد ، بالطبع قیمت پایین تر خواهد بود.

مرکز خرید عسل تغذیه ای

فروش عمده عسل در ایران

این مجموعه بازرگانی که علاوه بر خرید و فروش انواع عسل طبیعی ، مرکز خرید عسل تغذیه ای نیز می باشد ، و در عرصه خرید و فروش عسل در کشور ایران و عرصه خرید و فروش بین المللی و صادرات آن فعالیت دارد . خریدار عسل در عراق می تواند عسل مورد نیاز در کشور خود را ، با قیمتی بسیار مناسب و مسیری ساده ، تهیه کند .

همچنین مرکز خرید عسل تغذیه ای ، آمادگی دارد که با شرکت های خرید عسل ، همکاری نماید . با ما تماس بگیرید .

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.